Naprawa europalet, palety, praca w Niemczech od zaraz!! Zagranica

HR Investment Sp. z o.o.

Frankfurt, zagranica

Opis stanowiska pracy

HR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.

Dla naszego Klienta w Niemczech poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNOWY DO NAPRAWY EUROPALET

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem
Termin rozpoczęcia pracy: praca od zaraz
Zakres obowiązków:
• naprawa (montaż, demontaż) uszkodzonych europalet
• kontrola jakości palet pod względem stanu technicznego i zużycia
• dbanie o porządek na miejscu pracy
• wykonywanie zadań zgodnie z BHP

Oferujemy:
• legalne zatrudnienie w oparciu o przepisy polskiego Prawa Pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas (stawka godzinowa + premie wydajnościowe)
• pomoc w znalezieniu zakwaterowania

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESYŁANIE CV ORAZ SKANY DOKUMENTÓW POTWIERDZAJĄCYCH KWALIFIKACJE ZA POŚREDNICTWEM PORTALU.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Agencja Pośrednictwa Pracy
ul. Powstańców Śląskich 125/7
53-317 Wrocław

Certyfikat Krajowego Rejestru Zatrudnienia nr 4755

Wymagania

Wymagania:
• mile widziana komunikatywna znajomość j. niemieckiego
• doświadczenie w pracy na magazynie (doświadczenie przy naprawie europalet będzie dodatkowym atutem)
• dobry stan zdrowia
• mile widziane prawo jazdy i samochód
• dyspozycyjność od zaraz

Prezentacja firmy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie wydajnościowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji