Naprawa aut powypadkowych

REKAM

Cała Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, renomowanej sieci warsztatów z oddziałami na terenie całej Holandii, poszukujemy specjalistów w dziedzinie naprawy samochodów powypadkowych.
Zakres obowiązków zależnie od funkcji:
- montaż, demontaż, naprawy blacharskie;
- szpachlowanie, szlifowanie, oklejanie;
- dobór koloru, lakierowanie
Ponadto mile widziani są specjaliści PDR oraz smart repair.

Nadgodziny płatne 125% oraz 150%.
Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych, w każdym domu wifi.
W razie potrzeby klient organizuje transport do i z pracy.
Stała opieka polskojęzycznych koordynatorów.

Wysokość zarobków podana jest w kwocie netto, po odliczeniu kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia.

Wymagania

Wymagane prawo jazdy oraz komunikatywna/minimalna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą powstałą w 2016 roku, bazującą na 10-letnim doświadczeniu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
7 500PLN - 8 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive