Najnowsze oferty dla Opiekunów w Anglii / nabór na listopad 2016

Prowork.PL

różne rejony / Anglia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Najnowsze oferty dla opiekunów w UK! Chcesz wyjechać do pracy w Anglii jako Opiekun/ka? Zarejestruj się na naszej stronie i prześlij swoje cv w języku angielskim. ProworkPl pomoże Ci w dopasowaniu odpowiedniej oferty pracy i przygotowaniu do wyjazdu.
Jak podjąć pracę jako opiekun/ka w Anglii? ProworkPL oferuje wiele stanowisk dla Care Assistants/Opiekunów w UK i bezpośrednie zatrudnienie na umowę o pracę z brytyjskim pracodawcą. Pracodawcy, ekskluzywne sieci brytyjskich domów opieki zapewniają dla opiekunów pomoc w relokacji, zamieszkaniu i rozpoczęciu pracy w Anglii. Poniżej lista najciekawszych ofert DLA OPIEKUNÓW w Wielkiej Brytanii na listopad 2016.

1. Care Assistant / zmiany nocne / Bransgore
LOKALIZACJA: Bransgore / rejon Christchurch
WYNAGRODZENIE: 7.55 funtów brutto godz., 9.01 funtów brutto godz. weekendy
KONTRAKT: 35 godz./tyg.
ZAMIESZKANIE: zapewnione
2. Opiekun/ka / Williton
LOKALIZACJA: Williton/ hrabstwo Somerset
WYNAGRODZENIE: 7.20-7.20 funtów brutto godz.
3. Opiekun Medyczny / Felsted
LOKALIZACJA: Felsted / hrabstwo Essex
WYNAGRODZENIE: 7.20 brutto/ godz.
KONTRAKT: 36 godz./tyg.
ZAMIESZKANIE: zapewnione, koszt 40 funtów tyg.
4. Care Assistant / Fleet / 7.20 funtów godz.
LOKALIZACJA: Fleet / hrabstwo Hampshire
WYNAGRODZENIE: 7.20 funtów / godz. brutto
ZAMIESZKANIE: pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu mieszkania
5. Oferta dla Care Assistant / Fritham
LOKALIZACJA: Fritham / hrabstwo Hampshire
WYNAGRODZENIE: 7.20 funtów / godz. brutto, 7.50 weekendy
KONTRAKT: 42-48 godz./tyg.
ZAMIESZKANIE: pracodawca pomaga pomoc w znalezieniu zamieszkania
6. Support Worker / hrabstwo Dorset
LOKALIZACJA: Bournemouth, Southampton, Poole, Lymington, Dorchester, Wool / hr. Dorset
WYNAGRODZENIE: 7.25-10.05 funtów / godz. brutto
KONTRAKT: 40 godz./tyg.
ZAMIESZKANIE: zapewnione, ok. 85 funtów tyg.
7. Praca Care Assistant Truro
LOKALIZACJA: Truro/ Kornwalia
WYNAGRODZENIE: 7.20 funtów brutto /godz.
KONTRAKT: 42 godz./tyg.
8. Care Assistant / Reigate
LOKALIZACJA: Reigate / rejon Londynu
WYNAGRODZENIE: 7.70 funtów brutto /godz.
KONTRAKT: 48 godz./tyg.
9. Opiekun/ka / rejon Dorchester
LOKALIZACJA: Cerne Abbas / rejon Dorchester
WYNAGRODZENIE: 7.20 funtów /godz. brutto
10. Praca Opiekun / Fordingbridge
LOKALIZACJA: Fordingbridge / hrabstwo Hampshire
WYNAGRODZENIE: 7.40-8.00 funtów /godz. brutto w zależności od doświadczenia
Zarejestruj się na stronie i aplikuj na wybrane oferty dla opiekunów w Anglii.

Wymagania

znajomość języka angielskiego
referencje z poprzednich miejsc pracy
Gotowość do podjęcia pracy w UK od listopada 2016

Warunki
Stały kontrakt /umowa o pracę jako opiekun (etat 35-48 godzin tygodniowo).
Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim
Możliwość szkoleń i podwyższania kwalifikacji zawodowych
Zamieszkanie: pracodawca pomaga w znalezieniu zamieszkanie w rejonie pracy
Ponadto ProworkPL oferuje wiele innych ofert pracy dla opiekunów w Anglii. Oferujemy pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i przeprowadzce do Anglii oraz pomoc w znalezieniu zaufanego pracodawcy i podpisanie kontraktu BEZPOŚREDNIO z pracodawcą brytyjskim. Jak znaleźć dobrą pracę jako opiekun w Anglii? Skontaktuj się z ProworkPL i podaj swoje preferencje odnośnie lokalizacji i poszukiwanej pracy w Anglii. Nie pobieramy żadnych opłat od osób poszukujących pracy i pomagamy w załatwieniu formalności.

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne o przysłanie cv w języku angielskim i rejestrację na naszej stronie. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.
ProworkPL Profesjonalny dobór personelu do opieki
ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa
Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy za granicą.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia