Opis stanowiska pracy

Szanowna Kandydatko, Szanowny Kandydacie poniżej wskazujemy niezbędne wymagania, które musisz spełnić:

  1. wykształcenie wyższe kierunkowe,
  2. minimum 3 - letnie doświadczenie zawodowe w branży hotelarskiej, turystycznej lub/i gastronomicznej na stanowisku kierowniczym – warunek konieczny,
  3. praktyczna wiedza w zakresie zarządzania i pracy zespołowej,
  4. komunikatywna znajomość języków obcych,
  5. prawo jazdy kat. B,
  6. znajomość przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych i aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie, a także Ustawy o finansach publicznych,
  7. bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem obiektu hotelarsko - gastronomicznego, systemu HACCP, kalkulacji i ewidencji gastronomicznej,
  8. nastawienie na wysoką jakość świadczonych usług i konsekwencja w dążeniu do celu,
  9. umiejętność budowania i motywowania zespołu pracowników do osiągania jak najlepszych rezultatów,
  10. umiejętność wprowadzenia i przestrzegania dyscypliny pracy,
  11. zdolności przywódcze, kreatywność i innowacyjność,
  12. umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office, Internet),
  13. dyspozycyjność, uczciwość i zaangażowanie.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  1. kompleksowe zarządzanie ośrodkiem,
  2. kluczowe zadanie to zadbanie o wysokie obłożenie ośrodka w perspektywie całorocznej, w tym centrum konferencyjnego przy zachowaniu najwyższego standardu obsługi gości,
  3. nadzorowanie spraw kadrowych związanych z działalnością ośrodka oraz właściwe zarządzanie personelem,
  4. podejmowanie i koordynowanie działań w zakresie zapewnienia efektywnej działalności hotelowej, gastronomicznej i konferencyjnej ośrodka, optymalizacja kosztów,
  5.  planowanie i prowadzenie aktywnego marketingu i sprzedaży,
  6. wprowadzanie rozwiązań podnoszących jakość świadczonych usług,
  7. dbałość o stan techniczny ośrodka przez opracowywanie i realizowanie planu remontów, modernizacji i konserwacji obiektów,
  8. reprezentowanie oraz dbałość o wizerunek obiektu,
  9. nadzór nad wydarzeniami odbywającymi się na terenie Kompleksu,
  10. kontrola zamówień i zapasów,
  11. analiza wyników sprzedaży i przygotowywanie raportów,
  12. tworzenie nowych, efektywnych procedur i struktur oraz kontrolowanie ustalonych standardów,
  13. wprowadzenie spójnej polityki w zakresie działalności operacyjnej obiektu,
  14. przygotowywanie działań mających na celu wdrożenie przyjętej Strategii rozwoju ośrodka.

Oferujemy:

  1. ciekawą i samodzielną pracę,
  2. niezbędne narzędzia pracy,
  3. objęcie stanowiska będącego wyzwaniem,
  4. stabilne warunki zatrudnienia,
  5. możliwość zakwaterowania na terenie ośrodka.

Oczekujemy od Ciebie:

Twojej autorskiej wizji oraz pomysłów na funkcjonowanie ośrodka - w formie pisemnej,

  1. CV z uwzględnieniem przebiegu pracy zawodowej,
  2. Oświadczenie o: pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystaniu z pełni praw publicznych,
  3. Oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  4. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać drogą elektroniczną do dnia 10 października 2019 r. lub osobiście w siedzibie Centrum Obsługi Administracji Rządowej przy ul. Powsińskiej 69/71 w Warszawie w pokoju nr 204.

Wymagania

Prezentacja firmy

CENTRUM OBSŁUGI ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ INSTYTUCJA GOSPODARKI BUDŻETOWEJ ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Top management, Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy

  • Kelner Stawiguda, k., Olsztynek