Nabór pielęgniarek do pracy w Anglii / szpitale Gloucestershire NHS Trust / czerwiec 2016

Prowork.PL

Gloucestershire, zagranica

Opis stanowiska pracy

ProworkPL w imieniu szpitali Gloucestershire NHS Foundation Trust rozpoczyna nabór i rekrutację pielęgniarek/ RGN registered nurses do pracy w szpitalach w Gloucester and Cheltenham. Interview z pracodawcą PILNIE przez Skype!
Gloucestershire Hospitals NHS Foundation Trust należy z największych zespołów opieki szpitalnej w Wielkiej Brytanii zatrudniających ponad 8 tys pracowników. ProworkPL prowadzi rekrutację polskich pielęgniarek do pracy w brytyjskich szpitalach NHS w Cheltenham oraz Gloucester (ok. 2 godziny od Londynu). Praca dla pielęgniarek w szpitalu NHS od czerwca 2016.
Szpitale Gloucestershire NHS Foundation Trust pilnie zatrudnią wykwalifikowane pielęgniarki / RGN registered nurses do pracy w Cheltenham oraz Gloucester na oddziałach chirurgii, neurologii, geriatrii, wewnętrznym, kardiologii, intensywnej terapii, chirurgii urazowo-ortopedycznej oraz gastrologii. Pielęgniarki oczekujące na rejestrację w NMC lub wymagające doszkolenia angielskiego mogą podjąć w okresie przejściowym pracę jako opiekun czy pomoc pielęgniarska. Jeśli masz kwalifikacje jako pielęgniarka / RGN nurse i chcesz podjąć stabilną pracę w renomowanym angielskim szpitalu - zarejestruj się i skontaktuj się z konsultantem ProworkPL. Zapewniamy przyjazną i bezpłatną pomoc w znalezieniu stabilnej pracy jako pielęgniarka lub przejściowo opiekun medyczny w Wielkiej Brytanii. Oferta skierowana dla pielęgniarek w Polsce jak i mieszkających już w UK. Uproszczona procedura rekrutacyjna interview z pracodawcą brytyjskim przez Skype!

Wymagania

Wymagania dla pielęgniarek:
znajomość języka angielskiego
Wyższe wykształcenie pielęgniarskie (licencjat lub magister)
doświadczenie zawodowe w pracy jako pielęgniarka. Absolwenci pielęgniarstwa również mile widziani!
rejestracja NMC/RGN nurse (osoby bez rejestracji/w trakcie procesu rejestracji mogą  podjąć pracę jako opiekun osoby starszej/care assistant).
Gotowość do podjęcia pracy w UK od czerwca 2016

Oferta zatrudnienia jako pielęgniarka w Anglii w szpitalach Gloucestershire NHS:

Stały kontrakt podpisywany bezpośrednio ze szpitalem NHS, etat 37.5 godz/tydz
Wynagrodzenie: 21,478 -27,901 funtów brutto rocznie
nadgodziny: noce i soboty+30%, niedziele i święta +60%
pakiet relokacyjny: bezpłatny 1 miesiąc zamieszania w UK i pomoc w wynajęciu mieszkania, bezpłatny przelot dla pielęgniarek do UK/zwrot do 150 funtów
Orientation Program i pomoc opiekuna/mentora w zaaklimatyzowaniu się w nowym środowisku pracy.
Kontrakt podpisywany bezpośrednio ze szpitalem Gloucestershire NHS Trust

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
bezpłatny przelot do UK, inne bonusy
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia