Opis stanowiska pracy

Poszukujemy murarzy do pracy w Warszawie od zaraz.

Cegła silikatowa na zaprawie zwykłej (generalnie silikaty) - bloki, budynki użyteczności publicznej, itp.

Praca na minimum 3 miesiące.

Pracownicy, którzy się sprawdzą dostaną zatrudnienie również na okres zimowy i dalej. Budujemy nowe ekipy do stałej współpracy.

Chętnie podejmiemy współpracę z brygadami do 10 osób.

Podejmiemy również współpracę z małymi firmami budowlanymi jako podwykonawcami. - 30zł/m i 5% kaucja gwarancyjna

Oferty polsko ukraińskich agencji pracy także mile widziane.

Wymagania

- minimum 2 letnie doświadczenie w murowaniu
- uczciwość, sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Prezentacja firmy

Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
minimum 3 miesiące, z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
9
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie