Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy CPC Consulting Group Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nr w rejestrze 8148 dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

                                          - Murarz -

Poszukujemy także cieśli budowlanych, osoby pracujące na dachach a także zajmujące się montażem drzwi oraz okien

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Frankfurtu nad Menem

Zakres prac:

- prace przy murowaniu, różne prace ogólnobudowlane

Oferujemy:

- zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego kontrahenta

- stawka 11,15 euro brutto

- dieta 24 euro (przy wypracowaniu min. 8h dziennie)

- darmowe zakwaterowanie

- kontrakt możliwy do podjęcia od 01.12.2015

Wymagania

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Mile widziane:

- gotowość wyjazdu własnym samochodem

Prezentacja firmy

CPC Consulting Group Sp. z o.o. Sp. komandytowa (Agencja Pracy nr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie