Opis stanowiska pracy

Firma budowlana Drybud Lux S.à r.l. z siedziba w Luksemburgu poszukuje do pracy na budowach w Luksemburgu i w Niemczech doświadczonych pracowników w zawodzie:

Murarz

Osoby bez doświadczenia, ale chętne do pracy fizycznej na budowie i nabywania powyższych kwalifikacji są również mile widziane.

Oferujemy:

a) Zatrudnienie w Luksemburgu na umowę o prace na czas nieokreślony wraz z ubezpieczeniem zdrowotnym, wypadkowym i emerytalnym

b) Zakwaterowanie

c) Nieodpłatny przejazd z Polski w celu podjęcia pracy i powrót po zakończeniu zatrudnienia do Polski

d) Nieodpłatne dojazdy do pracy z miejsca zakwaterowania

e) Odzież budowlana i obuwie robocze na koszt pracodawcy

f) Polskojęzyczny nadzór na budowach

g) Obsługę kadrowo-placowa w języku polskim

h) Składanie wniosków o zasiłki rodzinne na dzieci w Luksemburgu w ramach obsługi kadrowej pracownika

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie życiorysów (CV)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Prezentacja firmy

DRYBUD Lux S.a r.l.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne