Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej JAWJOB poszukuje:

Murarz

Opis stanowiska:
- murowanie z cegły lub pustaka ( lub max’a),
- budowa nowych budynków lub renowacja starych

Wymagania :
- doświadczenie na podobnym stanowisku min 5lat.
- komunikatywna znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem
- własny samochód do wyjazdu, mile widziany.
- kandydat podlega ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu),
- możliwość przesłania świadectw pracy
- wykonanie aktualnych badań Medycyny Pracy (zgodnie ze skierowaniem wystawionym przez JAWJOB).

Oferujemy:
-bezpłatne zakwaterowanie o dobrym standardzie + internet
-kontrakt na terenie Francji u wiarygodnego klienta,
-pensja ,1300-1400€netto
-Opłacamy pełne składki

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Tymczasowej JAWJOB jest licencjonowaną agencją prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
5 300PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Praca na produkcji