Opis stanowiska pracy

Duńska firma poszukuje murarzy.

Potrzebujemy murarzy do "Skalmingu" / układania cegieł.

Wynagrodzenie 165 DKK/h brutto

Project obejmuje 1 miesiąc, z możliwością dalszego zatrudnienia do końca roku.

Pracownik otrzymuje mieszkanie od firmy ,sam opłaca: 3.000,- DKK na m-c za mieszkanie, pozostała kwotę opłaca firma

Pracownik otrzymuje:

  • Pieniądze wakacyjne(12,5%)
  • Pieniądze za dni wolne ustawo (8,6%)
  • Pieniądze na składkę emerytalną (12%) po 3 miesiącach pracy

Wymagane doświadczenie w pracy murarza

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy
  • Bez nałogów
  • j.angielski w stopniu komunikatywnym

Prezentacja firmy

Freelancer Worldwide A/S

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
z możliwościa do końca roku
Liczba wakatów:
12
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
165PLN - 165PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
wynagrodzenie w DKK, możliwe nadgodziny do 50 w tygodniu
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne