Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

Praca murarza polega na wznoszeniu ścian budynków (zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych, dzielących przestrzeń wewnątrz budynku) z dostępnych na rynku materiałów budowlanych, tj. cegieł, kamieni, materiałów gipsowych, betonowych i innych. Spoiwem do łączenia wymienionych materiałów jest tzw. zaprawa murarska. Do obowiązków murarza należy także przeprowadzanie i nadzorowanie prac rozbiórkowych, wyburzeniowych i remontowych.

Praca w Bydgoszczy w godzinach 7:00 - 15:00

Aktualnie mamy również budowę we Włocławku i osoby chętne do pracy na tym terenie zatrudnimy.

Mile widziani są również pracownicy z Ukrainy. Załatwimy wszystkie dokumenty do legalnego zatrudnienia.

Oferujemy:

Umowę o pracę - pierwsze trzy miesiące okres próbny, następna na czas nieokreślony.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Wymagania

Mile widziane wykształcenie kierunkowe dla murarzy lub doświadczenie.

Prezentacja firmy

Przedmiotem działalności powstałej w 1990 roku firmy KONTBUD Sp. z o. o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie