Murarz z umiejętnością obsługi koparki hydraulicznej

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Walonia, zagranica

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Walonia

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy z branży budowlanej poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:

- przygotowanie wykopów pod fundamenty;

- kopanie dołów i rowów;

- prace murarskie (wykonanie fundamentów pod budynek, budowa ścian nośnych i ścianek działowych, wykonanie stropów itp.);

- współpraca z innymi pracownikami, prace pomocnicze.

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

- stawkę godzinową;

- bezpłatne zakwaterowanie;

- pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

- doświadczenie w wykonywaniu prac murarskich;

- umiejętność obsługi koparko-ładowarki;

- znajomość języka francuskiego w stopniu komunikatywnym (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy w środowisku francuskojęzycznym);

- prawo jazdy kat. B (własny samochód mile widziany).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.