Opis stanowiska pracy

Pracownik Budowlany

Dziedzina: Murarz, Tynkarz, Betoniarz, Plytkarz.

Poszukujemy dobrych pracownikow w tych dziedzinach, zawsze mile widziane wieloletnie doswiadczenie lub dyplom zawodu.

Wymagania

Minimum 3 letnie doswiadczenie w danej dziedzinie.
Znajomosc jezyka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym.
Rzetelnosc / uczciwosc / Sumiennosc
Referencje do conajmnniej dwuch ostatnich pracodawcow/nr. tlf.

Prezentacja firmy

VIPAS - to jedna z lokalnych agencji pracy na terenie Norwegii. <... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria