Murarz / tynkarz NIEMCY (k/m)

CBS Butler Deutschland GmbH

okolice Hamburga, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, dużej niemieckiej firmy, poszukujemy Kandydatów/tek zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: NIEMCY, okolice Hamburga

Zakres obowiązków:

Firma zajmuje się montażem drzwi w dużych obiektach. Poszukujemy osób umiejących wykonywać prace murarsko – tynkarskie przy nowo wstawionych drzwiach.

Oferujemy:

- Zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach

- Atrakcyjne wynagrodzenie + diety

- Dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej

- Zakwaterowanie i opiekę polskojęzycznego koordynatora

Wymagania

Wymagania:
- znajomość j.niemieckiego na poziomie komunikatywnym
- doświadczenie w pracy jako murarz / tynkarz / pracownik ogólnobudowlany
- umiejętność przygotowania zaprawy murarskiej
- zdolności manualne
- prawo jazdy kat.B oraz własny samochód – będą dodatkowym atutem
- chęć szybkiego wyjazdu do Niemiec

Prezentacja firmy

Wierzymy w Twój potencjał!<br/>W karierze zawodowej każdego człow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Inne