MURARZ, pracownik budowlany, Belgia

Inellia

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do BELGII kandydatów do pracy na stanowisku:

MURARZ wykwalifikowany

Osoba powinna mieć zarejestrowaną działalnością gospodarczą w Polsce.

Praca w Belgii od zaraz.

Kontrakt na kilka miesięcy (możliwa współpraca do końca roku lub dłużej).

Praca dla 1 osoby lub ekipy 2- 3 osobowej.

Wymagane minimum 5 lat doświadczenia w zawodzie.

KONIECZNE UMIEJĘTNOŚCI:

- murowanie bloczków z betonu komórkowego + wszelkie prace murarskie.

Mile widziane:

- Umiejętność pracy przy płytach z karton gipsu lub przy innych pracach wykończeniowych.

OFERUJEMY:

ok 10 000 zł miesięcznie netto

+ zapewnione bezpłatne zakwaterowanie

+ dojazdy na budowę samochodem firmowym lub zwrot za paliwo jeśli własny samochód

+ narzędzia udostępnione na miejscu

+ pomoc we wszelkich formalnościach

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: (+48) 798-957-888

Wymagania

Własna działalność gospodarcza w Polsce (lub chęć założenia)

Prawo jazdy

Prezentacja firmy

Firma o przeważającej działalności w sferze usług.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie