Murarz - praca w Wielkiej Brytanii

Human Resources Poland Sp. z o.o.

Wielka Brytania, zagranica

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wielka Brytania

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 25

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Dla naszego zagranicznego Klienta pilnie poszukujemy doświadczonych osób do pracy na stanowisku:

Zadania:

  • Prace budowlane przy użyciu maszyn i materiałów murarskich
  • Praca z klinkierem/licówką przy budowie nowych osiedli mieszkaniowych
  • Wznoszenie ścian, układanie elewacji, przygotowywanie zapraw murarskich
  • Dokonywanie pomiarów za pomocą poziomicy

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie (min 4-5lat) w pracy na stanowisku murarza
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w Wielkiej Brytanii lub Irlandii
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dokładność, szybkość, rzetelność i samodzielność
  • Chęć podjęcia pracy za granicą

Oferujemy:

  • Pracę w Wielkiej Brytanii - kontrakt z pracodawcą brytyjskim podpisywany przed wyjazdem z Polski
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ok 477GBP / netto tygodniowo za 50 godzin pracy - płatne co tydzień
  • Zakwaterowanie blisko miejsca pracy
  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem - umowa, kontrakt, kupno biletu