MURARZ/MONTER ŚCIANEK DZIAŁOWYCH

Albedo HR

Francja, zagranica

Miejsce pracy: Francja

Grupa AKCJA JOB

ALBEDO HR - Agencja Pośrednictwa Pracy - NR CERTYFIKATU 13443

poszukuje osób do pracy dla swojego partnera we Francji

Zakres zadań:

• Stawianie ścianek działowych z bloczków ceglanych (system montażu podobny do Ytong)

Wymagania:

• min. 3 letnie udokumentowane doświadczenie w wykonywanie tego typu pracy

• motywacja do pracy, dobra organizacja i wydajność pracy

• znajomość rysunku technicznego

• gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

• legalną pracę dla renomowanych firm francuskich

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach francuskich

• gwarancję zakwaterowania

• organizację i opłacenie przejazdu Francja-Polska, Polska-Francja (mile widziani kandydaci z własnym autem)

• pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności

• zdalną opiekę koordynatora polskojęzycznego przez cały okres trwania projektu.

• ubrania robocze

• możliwość spotkania rekrutacyjnego w dogodnej dla siebie agencji w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach lub Rzeszowie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.