Opis stanowiska pracy

Dla naszego niemieckiego Klienta, firmy z branży budowlanej, zajmującej się produkcją betonowych wypełnień studzienek odpływowych, poszukujemy doświadczonych i zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Murarz klinkieru (k/m)

Miejsce pracy: Hamburg/Niemcy

Zakres obowiązków:
• Praca na hali przy wykańczaniu elementów betonowych – studzienki odpływowe
• Prace przy wykańczaniu i kształtowaniu profili studzienek
• Prace murarskie – układanie kostki klinkierowej wewnątrz studzienki

Wymagania

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy jako murarz
• Umiejętność oraz doświadczenie przy flizowaniu, układaniu kafelek, kostki klinkierowej
• znajomość języka niemieckiego min. w stopniu komunikatywnym
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• sprawność fizyczna
• gotowość do szybkiego podjęcia zatrudnienia
• prawo jazdy kat. B i własny samochód – mile widziane

W CBSbutler proponujemy zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują umowę o pracę ze stałą godzinową stawką podstawową brutto od której zostaną zapłacone wszelkie składki w Niemczech. Gwarantuje to dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej. Zapewniamy również pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem, znalezieniem zakwaterowania w Niemczech oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem w języku polskim lub niemieckim na adres mailowy.

Prezentacja firmy

Wierzymy w Twój potencjał!<br/>W karierze zawodowej każdego człow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie