Murarz - Klinkier (Holandia)

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Od: IMPACT Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Holandia

Dla naszych klientów, holenderskich firm budowlanych, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Praca projektowa na terenie całej Holandii. Chętnie zatrudnimy też ekipy, które chciałyby pracować razem.

Obowiązki:

  • Praca na dużych projektach (przemysłowych) i nieco mniejszych (prywatnych)
  • Murowanie klinkierem nowych budynków
  • Używanie różnych wiązań klinkieru
  • Mile widziane doświadczenie z różnymi rodzajami cegieł, bloczków, Ytong, Porotherm
  • Minimum 3 lat doświadczenia jako murarz
  • Minimum rok doświadczenia w pracy z klinkierem
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B, oraz samochód na max. 4 osoby
  • Mile widziane VCA, możliwość zorganizowania kursu po przyjeździe

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • Wynagrodzenie – 540 € netto tygodniowo (przy 40h pracy, tygodniowo)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach max 18 h tygodniowo
  • Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie – bezpłatne
  • Pomoc w załatwieniu formalności oraz stała opieka lokalnych koordynator

Certyfikat KRAZ nr 275

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.