Murarz cegła licowa lub klinkierowa

ODIN CONNECT

Dania, zagranica

Opis stanowiska pracy

Duńska firma zatrudni fachowych murarzy z bardzo solidnym doświadczeniem w stawianiu murów licowych lub klinkierowych.
Zatrudnienie w firmie w Danii na warunkach tam obowiązujących ze wszystkimi dostępnymi świadczeniami.
Wysokie wynagrodzenie wg. stawek duńskich.
Pracodawca zapewni odpłatne zakwaterowanie i przeprowadzenie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem.

Wymagania

Umiejętność wykonania muru licowanego (z widoczą fugą) w szybkim tempie i z dużą dokładnością.
Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Prezentacja firmy

Odin Connect Sp. z o.o. jest firmą posiadającą ponad 25-letnie doświadcz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie