Opis stanowiska pracy

UWAGA!
Przede wszystkim poszukujemy osób prowadzących działalność gospodarczą

Wymagania

Wymagania
- Doświadczenie na ww. stanowisku min. 5 lat
- Praktyczna znajomość prac przy murach tradycyjnych, klinkierze jak i blokach wielkoformatowych SILKA murowanych z mini-kranika
- Mile widziane będą uprawnienia do obsługi maszyn budowlanych
- Sumienność, dokładność, systematyczność
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej szansą awansu

Oferujemy
- Wysokie wynagrodzenie.
- Stabilność i ciągłość zatrudnienia
- Terminowość wypłaty wynagrodzeń
- Pracę na prestiżowych budowach krajowych oraz zamiennie za granicą

Dodatkowo
Chętnie zatrudniamy zorganizowane brygady

Prezentacja firmy

Firma budowlana z 15 letnią historią i ugruntowaną pozycją rynkową w Uni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie