Opis stanowiska pracy

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, która realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Belgii poszukuje podwykonawców_murarzy.

Opis stanowiska:
- murowanie pustakami, cegłą, klinkierem
- murowanie zarówno wewnątrz jak i zewnątrz

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:
- prowadzenia własnej działalność gospodarczej, A1
- doświadczenia zawodowego na stanowisku murarza –

Oferujemy:
- stabilna współpracę
- płatność co dwa tygodnie
- koszt zakwaterowania 350 euro od osoby

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji