Opis stanowiska pracy

Podejmiemy współpracę z wykwalifikowanymi i odpowiedzialnymi murarzami ze znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Praca w Belgii.

Opis stanowiska:
• murowanie pustakami, cegłą, klinkierem,
• murowanie zarówno zewnątrz jak i wewnątrz,
• fugowanie cegły, klinkieru.

Wymagania

• doświadczenie zawodowe na stanowisku murarza – znajomość wszystkich faz procesu budowlanego,
• systematyczność i terminowość w realizacji zadań,
• mobilność, dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii – własny samochód mile widziany,
• własna działalność gospodarcza,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziana).

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie