MS.NET Developer / Programista MS.NET (ASP.NET MVC)

Power Media

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Rozwijanie i utrzymywanie kodu aplikacji.
  • Testowanie i uruchamianie stworzonego kodu.
  • Utrzymanie i rozwój strategicznych systemów działających u naszych Klientów.
  • Wsparcie Klientów w rozwiązywaniu problemów, likwidacja błędów.

Wymagania:

  • Znajomość Microsoft .NET Framework >3.5 (język C#).
  • Znajomość ASP.NET MVC (nie ASP.NET WebForms).
  • Umiejętność stosowania NHibernate lub Entity Framework.
  • ZnajomośćJęzyka T-SQL (Microsoft SQL Server 2008+).
  • Umiejętność pracy z repozytorium kodu (TFS lub GIT).
  • Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe (mile widziane kierunkowe w dziedzinie informatyki lub pokrewnych).
  • Znajomość j.angielskiego.
  • Mile widziana znajomość nowoczesnych frameworków do tworzenia aplikacji.

Oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia (B2B lub umowa o pracę z umową o dzieło/zlecenie).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę.
  • Jasną ścieżkę rozwoju.
  • Pracę w centrum Warszawy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media