MS Exchange Engineer

Cyclad Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Konsulting

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie i przeprowadzenie migracji skrzynek pocztowych klientów do Microsoft Cloud – Office 365
  • Raportowanie, testowanie i rozwiązywanie problemów w systemie 24h/5d

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft Exchange Server (2007 - 2013)
  • Doświadczenie w zarządzaniu i administracji Windows Server (2003 – 2012 R2)
  • Znajomość Powershell
  • Znajomość protokołów sieciowych takich jak: DNS, SMT itp.
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obsłudze innych serwerów poczty (Lotus Domino, NIMAP)
  • Doświadczenie w migracji serwerów pocztowych

Oferujemy:

  • Stabilną i ciekawą pracę w międzynarodowej firmie według filozofii Kaizen i Lean
  • Indywidualną ścieżkę rozwoju (ekspercką lub menadżerską)
  • Swobodny dostęp do szkoleń technicznych
  • Bogaty pakiet socjalny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.