MS Excel support specialist

Randstad Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

Dla naszego Klienta, centrum usług wspólnych firmy należącej do międzynarodowego koncernu, lidera w swojej branży, poszukujemy dynamicznych i doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 27178
Praca stała
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:
  • weryfikacja faktur
  • wprowadzanie danych do MS Excel
  • administrowanie dokumentami
  • aktualizowanie danych
  • wsparcie działu księgowego

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne
  • bardzo dobra znajomość MS Excel - warunek konieczny
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny (znajomość dodatkowych języków obcych jest dużym atutem)
  • otwartość, komunikatywność, elastyczność
  • samodzielność i kreatywność w proponowaniu rozwiązań

Oferta:
  • umowa o pracę na czas określony (2 miesiące - udział w projekcie) z możliwością przedłużenia
  • praca w dynamicznej i rozwijającej się organizacji zlokalizowanej w nowoczesnym biurowcu w centrum miasta
  • komfortowe warunki pracy
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego – szkolenia pracownicze

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)