Możliwe zatrudnienie u klienta po 3 m-cach pracy ! Magazynier !

Randstad Polska Sp. z o.o.

Stryków, łódzkie

Dla naszego Klienta, wiodącego globalnego operatora logistycznego, który otworzył w Strykowie Centrum Dystrybucji, poszukujemy osób na stanowisko:

Randstad to jedna z czołowych Agencji Pracy na polskim rynku. Oferujemy kompleksowe rozwiązania z obszaru Human Resources w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji, selekcji oraz doradztwa personalnego.

Nr ref.: 38848
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Stryków

Zakres obowiązków:
  • transport towaru za pomocą wózka widłowego oraz umieszczenie go w regałach magazynu
  • umiejętność pracy ze skanerem

Oczekiwania:
  • wysoka motywacja do pracy
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym stanowisku
  • umiejętność pracy ze skanerem mile widziana

Oferta:
  • operator wózka widłowego na niski skład - wynagrodzenie 13,69 brutto/h
  • operator wózka widłowego na wysoki skład - wynagrodzenie 15,47 brutto/h
  • praca w dużej, międzynarodowej firmie
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • umowa o pracę tymczasową (to nie jest umowa zlecenie wszystkie składki ZUS są odprowadzane)
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez klienta po
  • pozytywnej ocenie pracy już po 3 miesiącach!
  • opieka konsultanta na terenie zakładu
  • praca w miłej atmosferze

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)