Motion Designer

Nanoframe

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukiwany Motion-Designer / Animator 2D do pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie postprodukcyjnej Nanoframe we Wrocławiu.

Wymagania:
1. Bardzo dobra znajomość After Effects
2. Dobra znajomość Illustrator i Photoshop
3. Umiejętność animacji postaci lub chęci do nauki tej dyscypliny
4. Fajne portfolio

Nie musisz być super specjalistą z wieloletnim doświadczeniem w agencjach i domach produkcyjnych. Wystarczy że masz co pokazać i chcesz się czegoś nauczyć, być częścią zespołu, który szybko się rozwija i ma ambicje podbić lokalny rynek.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się domem postprodukcyjnym z Wr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie