Monter(ślusarz) - Spawacz MAG 135 - praca we Francji

Work Service Express

Francja, zagranica

Miejsce pracy: Francja

Work Service Express zatrudni Monter(ślusarz) - Spawacz MAG 135 z doświadczeniem

Miejsce pracy: Francjia

Wymagania
• Umiejętność spawania metodą MAG 135 – certyfikat,
• Doświadczenie pracy jako monter(ślusarz),
• Umiejętność czytania rysunku technicznego,
• Doświadczenie przy spawaniu w stali czarnej i stali nierdzewnej,
• Darmowe próbki spawalnicze w Katowicach.

Obowiązki
• Praca na zakładzie przy montażu i spawanie elementów do taśmociągów
• Montaż poszczególnych elementów na podstawie rysunku technicznego
• Prace ślusarskie
• Spawanie poszczególnych elementów metodą MAG 135 – stal czarna i stal nierdzewna(INOX)

Mile widziane
• Własny samochód,
• Znajomość języka francuskiego.

Oferujemy
• Umowę o pracę na pełen etat
• Wynagrodzenie w wysokości 10 euro brutto/h
• Możliwość wypracowania NADGODZIN
• DODATKI za znajomość języka francuskiego
• DODATEK za eksploatację prywatnego pojazdu
• Zakwaterowanie
• Stabilne miejsce zatrudnienia i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach.
• Wynagrodzenie wypłacane terminowo (w Euro lub złotówkach, wedle preferencji pracownika)
• Opiekę rzeczowego i sprawnego koordynatora w miejscu oddelegowania.

A jeśli polecisz nam znajomego Kafelkarza, który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 200 ZŁOTYCH (nagrody sumują się!)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.