Monterów rurociągów oraz spawaczy 141-111

BC Staffzone Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników na stanowiska: monter rurociągów oraz spawaczy rur

* legalne zatrudnienie na terenie Holandii
* transport
* zakwaterowanie -1 osobowe pokoje
* opiekę polskojęzycznego managera
* atrakcyjne wynagrodzenie

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
• ciekawa praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość zdobycia bogatego doświadczenia międzynarodowego oraz dalszego rozwoju zawodowego

Wymagania

Wymagania:

* monterzy rur - min kilkuletnie doświadczenie na stanowisku montera rur
* znajomość rysunku technicznego,izometrycznego
* minimum dobra znajomość j,angielskiego!!!!!
* spawacz - uprawnienia 141/111
* uprawnienia VCA
* mile widziane uprawnienia na zwyżki itp

Prezentacja firmy

Potrzebny Ci wykwalifikowany Personel? Nie chcesz tracić czasu na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie