Monterka/Monter złączek elektrycznych

Trenkwalder

Mélykút, zagranica

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Mélykút
Obowiązki:
  • składanie manualne drobnych elementów,
  • kontrola wizualna jakości produktu.

Wymagania:
  • spostrzegawczość,
  • zdolności manualne,
  • chęć podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym (z możliwością trzeciej zmiany lub pracującej soboty).

Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat, w firmie cieszącej się renomą w swojej branży,
  • pracę w czystych, higienicznych warunkach, w zakładzie zlokalizowanym we Wróblowicach koło Wrocławia,
  • stawkę 16,50 zł brutto za godzinę pracy oraz premię na okres 3-miesięcznego wdrożenia do pracy (10%),
  • atrakcyjną premię miesięczną za uzyskane wyniki (zdecydowana większość pracowników otrzymuje taką premię),
  • premię frekwencyjną: do 500 złotych kwartalnie,
  • atrakcyjny dodatek za godziny nocne,
  • dodatek za polecenie osoby do pracy - 150 zł brutto,
  • pracę przy oddzielnym, siedzącym stanowisku, w klimatyzowanych warunkach,
  • opiekuna dedykowanego dla nowych pracowników, dostępnego i pomocnego w pierwszym okresie zatrudnienia,
  • darmową herbatę, kawę, czekoladę w stołówce,
  • możliwość zakupu smacznego obiadu w atrakcyjnej cenie,
  • darmowy sok i kanapkę dla osób przyjeżdżających rowerem,
  • możliwość udziału w firmowych akcjach integrujących,
  • możliwość rozwoju w ramach struktur firmy,
  • miłą atmosferę w pracy,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej, na pełen etat, z realną możliwością przejścia bezpośrednio do firmy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy