Monterka/Monter w dziale produkcji

Benett People Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) rekrutuje i zatrudnia pracowników dla dużych, średnich i małych firm na terenie całego kraju. Obecnie bezpośrednio dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa - Targówek
Dojazd tramwajem linii: 1,3,25

Jeśli szukasz stabilnego i długofalowego zatrudnienia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, chcesz mieć możliwość rozwoju, szkolenia i wsparcia przełożonych, nie zwlekaj aplikuj już dziś!
Z chęcią z Tobą porozmawiam i omówię ofertę.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

• obsługa urządzeń do produkcji soczewek okularowych
• operowanie drobnymi narzędziami
• dbanie o jakość produktów
• terminowość realizacji zamówień
• przestrzeganie obowiązujących standardów i zasad w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

Oczekujemy:

• gotowości do pracy w systemie 3 - zmianowym
• zaangażowania i umiejętności pracy w zespole
• zdolności manualnych oraz dokładności

Oferujemy:

· Wynagrodzenie 20,50 zł brutto

· Przyjazną atmosferę i wsparcie na każdym etapie

· Możliwość skorzystania z karty multisport

· Możliwość skorzystania z opieki medycznej

· profesjonalne wdrożenie stanowiskowe

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.