Opis stanowiska pracy

Do wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy 4 do 6 monterów do stolarki budowlanej oraz ścian systemowych, suchej zabudowy systemy RIGIPS FERMACELL .

Elektromonterzy pilnie poszukiwani  praca od zaraz

Budowy pod klucz.

Obsługujemy duże budowy w Niemczech i Holandii.

Czym się zajmujemy obejrzeć można na stronie: http://multiservice-montage.de

Praca w Holandii okolice Amsterdam ale również na wyjazdach - Niemcy i Belgia.

Bardzo ciekawa praca z różnorodnymi projektami.

Proszę o kontakt pod nr miemieckim podanym na stronie internetowej.

Prezentacja firmy

Jesteśmy małą firmą, zajmujemy się montażem pod klucz modułowych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
minimum 1 rok
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne