Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Monter

Miejsce pracy: Lublin

Obecnie dla naszego Klienta - firmy z branży produkcyjnej - poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:

  • Praca przy użyciu narzędzi ślusarskich
  • Łączenie elementów z blach metalowych i kompozytów za pomocą nitów
  • Nawiercanie otworów, łączenie podzespołów
  • Łączenie kształtów różnymi metodami w żądanej tolerancji przy użyciu właściwych narzędzi obróbczych i pomiarowych,
  • Gięcie, obcinanie i wykrawanie detali,
  • Wykonywanie pomiarów kontrolnych przy użyciu np. suwmiarki, mikrometra.

Wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • Dokładność, wysoki poziom zdolności manualnych,
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • Motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Wynagrodzenie zawsze na czas,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie produkcyjnej,
  • Szkolenia zawodowe, możliwość praktycznego przyuczenia do zawodu.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.