Work Service Express

Monter

Miejsce pracy: Francja

Work Express działa od 2004 roku jako certyfikowana agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej obecnie dla naszego klienta we Francji poszukujemy osób na stanowisko:

Monter

Miejsce Pracy: FRANCJA
Wynagrodzenie: 1700 euro netto/152 h

Rozpoczęcie pracy: 20 luty 2017

Wymagania
• doświadczenie przy pracach monterskich na produkcji, hali, przy dużych obiektach
• doświadczenie w pracy za granicą
• znajomość rysunku technicznego

Obowiązki
• montaż konstrukcji, przygotowywanie materiału pod spawanie wg rysunku technicznego, materiał- czarna stal, transportery ślimakowe i taśmowe

Mile widziane
• znajomość komunikatywna języka francuskiego

Oferujemy
• stabilne zatrudnienie
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
• wynagrodzenie około 1700 euro netto/152 godziny
• składki od średniej krajowej
• opieka polskiego koordynatora
• zakwaterowanie zapewnione i opłacone

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.