Monter zbiorników ze stali nierdzewnej ślusarz

IPF GROUP S.A.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Doświadczenie w montażu zbiorników dla przemysłu spożywczego
Umiejętność ślusarki i obróbki stali nierdzewnej
Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
Umiejętność pracy z gilotynami i giętarkami
Umiejętność spawania 141 gr8

Opłacony dojazd na miejsce pracy i na miejscu (samolot, autokar lub własny samochód-umowa na amortyzacje i kilometrówkę)
Stabilne zatrudnienie na dłuższy okres czasu
Opłacone zakwaterowanie z internetem
Francuska umowa o pracę , ubezpieczenie
43 godzin pracy tygodniowo -możliwość zaliczek 2 razy w miesiącu

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji