monter wyposażenia kabin w maszynach rolniczych

IPF GROUP S.A.

Francja (ok. Paryża), zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z Francji firmy zajmującej się produkcją maszyn rolniczych poszukujemy wykwalifikowanych monterów kabin:

Główne zadania:
- montaż różnych elementów/wyposażenie kabiny, uchwytów mocujących
- montaż materiału izolacyjnego oraz pakowanie
- sprawdzanie wyposażenia elektrycznego, szczelności, kompresji
- „klejenie szkła”, montaż szklanych elementów kabin pojazdów rolniczych
- montaż szyb i sprawdzanie ich zamocowania

Oferujemy:
• umowę o pracę na polskich warunkach
• darmowe zakwaterowanie
• opiekę koordynatora
• pomoc w organizacji wyjazdu
• możliwość zdalnego załatwienia wszelkich formalności

Wymagania

- min. 3 letnie doświadczenie przy montażu kabin w pojazdach rolniczych,
- umiejętność klejenia szyb,
- mile widziana komunikatywna znajomość języka francuskiego,
- dokładność i rzetelność
- gotowość do wyjazdu do pracy za granicę

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji