Opis stanowiska pracy

Rozpoczecie pracy: Styczeń –Luty 2017

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w zawodzie jako monter wykładzin podłogowych
  • Doświadczennie w montażu płytki wykładzinowej, Pcv, Linoleum
  • Docinanie oraz klejenie materiału
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie z pracy na terenie Skandynawii
  • Znajomość języka angielskiego lub norweskiego (Warunek Konieczny)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki
  • Praca na długich projektach
  • Korzystne warunki ubezpieczeniowe (AFP- norweski 3 filar) i emerytalne (OTP)
  • Dodatkowe ubezpeczenie wypadkowe
  • Pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności w urzędach Norweskich
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia i ubranie robocze
  • Międzynarodowa administracja

Jeżeli posiadasz odpowiednie kwalifikacje, zapraszamy do przesłania CV w języku angielskim lub norweskim za pomocą przycisku "Aplikuj"

Pragniemy poinformować, iż skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wyżej wymieniowe kryteria.

Prezentacja firmy

Adecco Installasjon Hordaland jest częścią Adecco Norge, światow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca na produkcji