Monter wykładzin PCV i Linoleum na terenie Belgii

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Walonia, zagranica

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Walonia

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: Ponad 10 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy budowlanej poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Monter wykładzin PCV i Linoleum

Zakres obowiązków:

Osoby zatrudnione na w/w stanowisku będą odpowiedzialne za montaż produktów antybakteryjnych w obiekcie szpitalnym, w tym:

- Montaż wykładzin PCV (spawanie na zimno, spawanie na gorąco);

- Prace wykończeniowe (wywinięcie na cokół)

- Układanie linoleum;

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

- Bezpłatne zakwaterowanie;

- Stawkę godzinową (13,38 euro brutto/h);

- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem.

Oferta pracy tymczasowej, Licencja Agencji nr 1954.

Wymagania:

- Doświadczenie na w/w stanowisku min. 15 lat;

- Umiejętności/doświadczenie poparte świadectwami pracy/referencjami;

- Precyzja i dokładność w powierzonych pracach;

- Gotowość do szybkiego podjęcia zatrudnienia (planowane rozpoczęcie kontraktu: 29.09.2014 r. );

- Mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd;

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.