Opis stanowiska pracy

Od czerwca 2018 roku poszukujemy pracowników na stanowisko:

Monter urządzeń dźwigowych- windy osobowe
Miejsce pracy: Hanower i cale Niemcy

Obowiązki:

o montowanie nowych wind osobowych
o demontaż starych wind osobowych
o prace konserwacyjne

Wymagania:

o gotowość do podjęcia stałej pracy w Niemczech
o udokumentowane doświadczenie na stanowisku montera wind osobowych
o znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego na poziomie min. B2 (komunikatywny poziom)
o wyksztalcenie lub podstawową wiedzę techniczną, elektroniczną, elektromechaniczną
o sumienność, pracowitość, rzetelne wykonywanie zadań
o prawo jazdy kat. B
o mile widziane własne auto

Oferujemy:

o wysoką stawkę godzinową
o zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o legalną, niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
o zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
o opłacone składki na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne
o możliwość współpracy w kolejnych latach
o opiekę polskojęzycznego koordynatora i pomoc w załatwieniu formalności

Praca odbywa się w 2-osobowym Teamie. Główne miejsce pobytu to Hanower, z którego wyjeżdża się na projekty, trwające od kilku do kilkunastu dni. Hotele, auto, paliwo itp. są oczywiście na koszt pracodawcy.

Prosimy o wysyłanie CV w j. niemieckim lub angielskim. Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).

Prezentacja firmy

Firma Old School Industries Hamburg GmbH jest prężną agencją pracy tymcz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne