Opis stanowiska pracy

Obowiazki:

• Prace związane z budową oraz montażem wind budowlanych.

Wymagania:

• doświadczenie w rożnego rodzaju pracach z zakresu mechaniki i elektroniki,

• wykształcenie techniczne: mechanik samochodowy,

• umiejętność spawania metoda MIG MAG,

• komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),

• prawo jazdy kategorii B,

• zainteresowania w kierunku majsterkowania,

• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

• atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO ,

• świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii,

• dobre warunki mieszkaniowe,

• ubezpieczenie zdrowotne,

• opiekę polskojęzycznych konsultantów.

Prezentacja firmy

W&F to międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy, która za priorytet sta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji