Opis stanowiska pracy

• montaż więźb dachowych

• obsługa elektronarzędzi

• praca na wysokości (dachy płaskie i spadziste)

• praca na budynkach typu pensjonaty, hotele

• praca w ekipie polsko- francuskiej

• przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy

• francuską umowę o pracę tymczasową

• stawkę godzinową + 10% premii (prime precarite)

• dodatek żywieniowy 9€ netto/ dzień pracy

• możliwość pracy w nadgodzinach płatnych +25% i +50% do stawki

• możliwość otrzymania zaliczki

• zakwaterowanie i dojazd do pracy

• możliwość podjęcia długoterminowej współpracy

• zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu

• pomoc przy organizacji wyjazdu

Wymagania

• doświadczenie w pracy na w/w stanowisku

• biegła obsługa elektronarzędzi

• dokładność, precyzyjność, estetyka wykonania

• brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości

• mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B i auta na wyjazd

Prezentacja firmy

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna