Monter wentylatorów

DOSPEL Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • dobór odpowiednich elementów,
  • montaż półproduktów w produkt gotowy,
  • dbanie o jakość wykonywanych produktów,
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • posiadanie zdolności manualnych,
  • posiadanie umiejętności pracy pod presją czasu,
  • motywacja i zapał do pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szkolenia wdrożeniowe,
  • pracę w młodym, prężnie działającym zespole.

Prezentacja firmy

Dospel Comfort - wentylatory, kratki wentylacyjne, centrale z rek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne