Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Monter wentylacji

Od: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Norwegia

Obowiązki:

  • Wykonywanie montażu systemów wentylacji na budowach typu: budynki przemysłowe, szkoły, szpitale, centra handlowe
  • Czytanie rysunku technicznego

Wymagania:

  • Doświadczenie na powyższym stanowisku - warunek konieczny
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego - warunek konieczny
  • Prawo jazdy - mile widziane

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zgodnie z norweskimi normami
  • Spotkania rekrutacyjne w Krakowie i Sopocie - najbliższe już 2-3 Listopad 2018!
  • Darmowe przeloty z Polski i z Norwegii
  • Zakwaterowanie - jednoosobowy pokój zapewniony przez Pracodawcę - płatne przez Pracownika

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą "aplikuj".