Monter wentylacji - Norwegia

PARETTi Sp. z o.o. Sp.k.

Norwegia, zagranica

PARETTi Rekrutacja - tworzona przez Zespół Specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne Agencja Doradztwa Personalnego, o numerze wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 9838, poszukuje dla swojego Klienta osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Norwegia

Obowiązki:

  • Wykonywanie montażu systemów wentylacji na budowach typu: budynki przemysłowe, szkoły, szpitale, centra handlowe
  • Czytanie rysunku technicznego
  • Praca zgodna z procedurami stanowiskowymi

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie na powyższym stanowisku min. 2 lata
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • Dyspozycyjność od zaraz
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Spotkania rekrutacyjne w Krakowie i Sopocie
  • Stawkę początkową 176 NOK/h (możliwość negocjacji stawek po 3 miesiącach pracy)
  • Możliwość stałej współpracy
  • Darmowe przejazdy z Polski do Norwegii
  • Zakwaterowanie
Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl