Monter wentylacji na terenie Niemiec

Budcon Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

BUDCON Sp. z o.o. jest spółką w branży budowlanej zatrudniającą specjalistów ds. instalacji HVAC przy projektach w sektorze publicznym i prywatnym w Niemczech. Aktualnie poszukujemy sumiennych i zaangażowanych pracowników do pracy na stanowisko:

Monter instalacji

Główne zadania:

  • montaż instalacji wentylacyjnych w budynkach biurowych i przemysłowych
  • demontaż starych instalacji
  • renowacja ciągów wentylacyjnych
  • uruchomienie instalacji oraz kontrola poprawności działania
  • usuwanie bieżących usterek
  • terminowa realizacja poszczególnych etapów budowy

 Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • diety
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
  • niezbędne narzędzia pracy
  • zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
  • wsparcie pracowników w jeżyku polskim podczas całej współpracy

Zapraszamy do zapoznania się z dodatkowymi informacjami na naszej stronie internetowej www.budcon.pl

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe
  • minimum 2 lata doświadczenia w zawodzie
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego mile widziana
  • dyspozycyjność (praca w delegacji)
  • prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

BUDCON jest dynamicznie rozwijającą się spółką w branży budowlanej. Real... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna