Opis stanowiska pracy

Dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy obecnie doświadczonych monterów wentylacji.

Praca polega na montażu wentylacji na ekskluzywnych jachtach.
Oferujemy :
- umowę o pracę na warunkach holenderskich,
- atrakcyjną stawkę godzinową,
- bezpłatny transport do Holandii,
- bezpłatne zakwaterowanie,
- długoterminowy kontrakt - min. dwa lata.

Wymagania

- kilkuletnie doświadczenie przy montażu wentylacji

- doświadczeenie zdobyte na statkach / jachtach - warunek konieczny

- wymagana swobodna komunikacja w j.angielskim lub niemieckim - warunek bezwględnie konieczny

- dyspozycyjność od zaraz

- wysoka motywacja do pracy

Prezentacja firmy

Industrial Training & Recruitment Company Spółka z o.o. <br/> <br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie