Monter wentylacji i klimatyzacji

Aifo Group Sp. z o.o.

Bochnia, małopolskie

Opis stanowiska pracy

A i F O GROUP jest spółką działającą w branży klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo. Jesteśmy firmą, która oferuje kompleksową obsługę w zakresie: projektowania, montażu i serwisu instalacji klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa przemysłowego.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Wymagania:

  • doświadczenie w montażu urządzeń systemów wentylacji i klimatyzacji (MIN 1 ROK)
  • prawo jazdy kategorii B, (MILE WIDZIANE)

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet ubezpieczeń zdrowotnych
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • udział w rozwoju firmy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Aifo Group od 2007 roku zajmuje się produkcją i dystrybucją podze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne