Monter wentylacji / brygadzista Niemcy

DMT System Sp. z o.o.

Gdańsk, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy monterów oraz monterów-brygadzistów instalacji wentylacyjnych z doświadczeniem. Praca w Niemczech. Wymagana znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Wymagania

Doświadczenie w montażu samodzielność, dyspozycyjność, odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań, wykształcenie zawodowe lub średnie, prawo jazdy kat. B. Wymagana znajomość j. niemieckiego - brygadzista

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się wykonywanie instalacji wentylacyjnych i klimaty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Praca na produkcji