Monter wentylacji - Bergen, Norwegia

Adecco Solutions AS

BERGEN, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Montaż systemów wentylacyjnych w oparciu o rysunek techniczny na projektach komercyjnych i mieszkaniowych.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe jako monter wentylacji
  • Znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie ze Skandynawii i norweski numer personalny będą dodatkowym atutem
  • Dla osób przebywających na terenie Norwegii możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Długoterminowe projekty
  • Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy, pełne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe, feriepenger - 12%
  • Pomoc w zakwaterowaniu, również podczas ewentualnej kwarantanny, oraz organizacji formalności w urzędach norweskich, opiekę konsultanta

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy